KONKURS - ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ TUWIMA

ZAPROSIĆ CHĘTNYCH UCZNIÓW
DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE
NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ
,,ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ JULIANA TUWIMA”.

Nauczyciele p. Justyna Jankiewicz i p. Barbara Rynkiewicz przyjmują prace  do  03 czerwca..  Zapraszamy do twórczej i aktywnej pracy.

REGULAMIN  KONKURSU NA NAJLEPSZĄ PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ

„Życie i  twórczość Juliana Tuwima”

Cele konkursu:

Wykorzystanie i rozwijanie potencjału intelektualnego uczniów oraz ich umiejętności praktycznych związanych z nowoczesną technologią multimedialną do działań związanych z poszerzaniem wiedzy o twórczości pisarzy polskich.

Przedmiot konkursu:

1. Przygotowanie prezentacji multimedialnej o życiu i twórczości Juliana Tuwima.

2. Tematem prac powinny być poszczególne etapy życia pisarza (młodość, nauka, praca, podróże, miejsca itp.) , utwory przez niego napisane lub miejsca związane z pisarzem.

3. Prezentacje muszą zawierać materiał fotograficzny oraz część opisową.

Warunki uczestnictwa:

1. Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń Gimnazjum Gminy Stargard.

3. Prace muszą być przygotowane indywidualnie.

3. Każdy uczestnik  konkursu może zgłosić jedną pracę.

4. Praca konkursowa nie może być wcześniej nagrodzona, publikowana i nie może naruszać praw autorskich osób trzecich.

Szczegóły techniczne:

1. Prezentacja multimedialna powinna być wykonana w programie Microsoft Office PowerPoint.

2. Prezentacja powinna się składać z co najmniej 12 slajdów, w tym:

-slajd tytułowy i bibliografia.

3. Czas prezentacji nie może przekraczać 10 minut.

5. Prace należy dostarczyć na nośniku pamięci lub przesłać pocztą e-mail na adres: j.sarleja@poczta.onet.pl do dnia 03 czerwca 2013 roku.