Doradca szkolny zaprasza rodziców i uczniów na indywidualne porady
po wcześniejszym uzgodnieniu terminu spotkania

------------------------------------

Witam i zapraszam serdecznie rodziców
i zainteresowanych nauczycieli do zapoznania się   z zawartością strony.

1. Broszura „Pomagam swojemu dziecku wybrać zawód i szkołę ponadgimnazjalną” powstała w ramach Projektu edukacyjnego „Edukacja dla pracy”.
    Celem projektu było wsparcie polskiego systemu edukacji w realizacji zadań z doradztwa edukacyjno-zawodowego w kontekście idei uczenia się przez całe życie.
    Pomagam mojemu dziecku wybrać zawód i szkołę ponadgimnazjalną. Broszura dla rodziców, ukazuje rolę rodzica jako pierwszego doradcy swojego dziecka i zawiera wskazówki mogące pomóc rodzicom w rozmowach dotyczących planów edukacyjno-zawodowych prowadzonych z dziećmi.
  1. Zachęcam także, do odwiedzenia strony, na której znajdziecie Państwo tym razem prognozy zatrudnienia ale w perspektywie kilku lat jak np. Prognozy dla grup zawodów o największej i najmniejszej liczbie pracujących w 2020 roku dla Polski:

Wiesława Jankowska
doradca zawodowy