CZŁOWIEK Z PASJĄ

,,Ciekawa pasja, interesujące życie pełne przygód, podróże w nieznane lądy’’ – to tylko niektóre słowa
p. Andrzeja Kosko – gościa przybyłego na spotkanie z uczniami do  naszej szkoły.

Pan Andrzej jest płetwonurkiem, a od ponad 30 lat współpracuje ze Stargardzkim Klubem Sportów Podwodnych ,,Barakuda’’. Zapoznał uczniów  z czego składa się sprzęt płetwonurka, omówił najważniejsze zasady bezpieczeństwa w tym sporcie i zachęcał do rozwijania swoich zainteresowań. Chętni mogli założyć sprzęt na własne barki: jacket, butlę, pas balastowy i oddychać przez automat powietrzem z butli. Śmiechu było co nie miara, gdy jeden z uczniów nie mógł podnieść stroju płetwonurka, gdyż waży kilkadziesiąt kilogramów.

Mamy nadzieję, że zajęcia podobały się wszystkim uczniom i zainspirowały  Was – Młodzi do poznawania i poszerzania nauk z różnych dziedzin życia.

mgr Justyna Jankiewicz